Ścieżka nawigacyjna

Ikony społecznościowe

Treść strony

Uroczyste Obchody Dnia Patrona Miasta

 • -

95. Rocznica Przybycia Ułanów 7.PUL do Mińska Mazowieckiego

 • -

4M - Mińsk Mazowiecki Miasto Muzyki

 • -

Imieniny Piotra S.

 • -

Przyjaźnie Paryskie Starowieyskiego w MZM

 • -

Drzeworyty w Muzeum Ziemi Mińskiej

 • -

Dorota Sumińska w bibliotece!

 • -

Klubowa Wystaw Dogów Niemieckich

 • -

Grand Prix Polski 2016 w Koszykówce 3x3

 • -

Kinoteka dla niewidomych

Serdecznie zapraszamy osoby niewidome oraz niedowidzące na koleją edycję Kinoteki dla niewidomych. W dniu 20 lipca o godzinie 14.30 odbędzie się pokaz filmu "Rozumiemy się bez słów" z audiodeskrypcją.

Biblioteka wspiera osoby niewidome gromadząc i udostępniając książki mówione. Od listopada 2015 roku dysponujemy także Czytakiem i nagrywanymi regularnie przez Stowarzyszenie Larix książkami mówionymi. Tym razem zapraszamy osoby niewidome i niedowidzące do skorzystania z naszej oferty pokazów filmowych z audiodeskrypcją, które będą odbywały się raz w miesiącu.

Pokazy są bezpłatne. Będą odbywały się w naszej sali konferencyjnej na poziomie -1.
W bibliotece jest winda.

 • -

Wakacje w bibliotece

Czy wakacje mogą być udane bez zwierzaków? Tegoroczne zabawy, animacje i spotkania przybliżą Wam świat zwierząt. Przed nami dwa miesiące szalonej zabawy. Czekają na Was spotkania z ciekawymi ludźmi, twórcze warsztaty, kino, teatr, a wszystko pod hasłem „Doktor Dolittle, zwierzęta i ja”, czyli o przyjaźni ludzi i zwierząt.

Słoneczny sezon otworzy 3 lipca Piknik Czytelniczy, na którym udowodnimy, że latem nie ma nic przyjemniejszego niż „czytanie na trawie”.

Letnie wtorki upłyną nam na specjalnie dla Was przygotowanych warsztatach, których motywem przewodnim będzie przyjaźń ludzi ze zwierzętami (odwiedzi nas między innymi weterynarz, pracownicy sklepu zoologicznego).

środy zapraszamy na spektakle teatralne i inne atrakcje.

Nie zapomnijcie też odwiedzać bibliotekę w każdy czwartek, bo w te właśnie dni przewidziane są dla Was seanse filmowe w naszej Kinotece.

Wakacyjnym gościem specjalnym będzie Dorota Sumińska – autorka wielu książek dla dzieci, weterynarz, z zamiłowania psycholog zwierząt.

Więcej szczegółów niżej, a także  na naszych plakatach i na profilu FB.   

 • -

Lato w mieście z MDK

Zapraszamy na wakacyjne imprezy do MDK. Wstęp wolny!!!

KINO LETNIE Z MARIANEM DZIĘDZIELEM

1 lipca godz. 20.00
MOJE CÓRKI KROWY

8 lipca godz. 20.00
PIĄTA PORA ROKU

15 lipca godz. 20.00
MOCNA KAWA WCALE NIE JEST TAKA ZŁA

22 lipca godz. 20.00
POD MOCNYM ANIOŁEM

29 lipca godz. 20.00
WINO TRUSKAWKOWE


DANCINGI

2, 9, 16, 23, 30 lipca godz. 20.00


WAKACJE Z BAJKAMI

3 lipca godz.16.00
EONIN W KRAINIE SYREN

10 lipca godz.16.00
TRZEJ MUSZKIETEROWIE

17 lipca godz.16.00
CZARODZIEJSKA PIŁKA

24 lipca godz.16.00
WYPRAWA ODYSA

31 lipca godz.16.00
OPOWIEŚCI Z TYKWY WZIĘTE


KONCERTY LETNIE

3 lipca godz.19.00
KONCERT PIOSENEK JIDYSZ: BEATA CZERNECKA Z MUZYKAMI PIWNICY POD BARANAMI

5 lipca godz.18.00
ORKIESTRA PAŃSTWOWEJ AKADEMII MUZYCZNEJ W LIDZIE

10 lipca godz.19.00
SZPAN I LUZ: DOROTA ŚLĘZAK Z MUZYKAMI PIWNICY POD BARANAMI

17 lipca godz.19.00
MEDYTACJE WIEJSKIEGO LISTONOSZA JAZZOWEGO: WOJCIECH GOGOLEWSKI TRIO

24 lipca godz.19.00
NOWA MUZYKA ŻYDOWSKA: TRIO GUT/MACHOWSKA/KOPIETZ

31 lipca godz.19.00
WARSZAWO MA: DANUTA STANKIEWICZ Z ZESPOŁEM


WARSZTATY

1, 15, 22 i 29 lipca godz.20.00 - WAKACJE Z JOGĄ (park)

6, 13, 20 i 27 lipca godz.20.00 - FIT&JOY - ZAJĘCIA FITNESS

Zapraszamy również na wakacyjny wypoczynek z książką w ramach akcji PARKUJ Z KSIĄŻKĄ.

KINO LETNIE Z MARIANEM DZIĘDZIELEM

1.07 Moje córki krowy
Reżyseria Kinga Dębska
Film fabularny
Rok produkcji 2015
Gatunek Komediodramat
84 min

Historia dwóch sióstr, które postawione w trudnej sytuacji życiowej zmuszone są współdziałać, mimo wzajemnej niechęci.
Marta odniosła sukces w życiu, jest znaną aktorką, gwiazdą popularnych seriali. Pomimo sławy i pieniędzy, wciąż nie może ułożyć sobie życia. Samotnie wychowała dorosłą już córkę. W przeciwieństwie do swojej silnej i dominującej starszej siostry, Kasia jest wrażliwa i ma skłonność do egzaltacji. Pracuje jako nauczycielka, jej małżeństwo jest dalekie od ideału. Mąż Kasi to życiowy nieudacznik, który bezskutecznie poszukuje pracy. Siostry nie przepadają za sobą, ale nagła choroba matki zmusza je do wspólnego działania. Muszą zaopiekować się ukochanym, ale despotycznym ojcem. Marta i Kasia stopniowo zbliżają się do siebie i odzyskują utracony kontakt, co wywołuje szereg tragikomicznych sytuacji.

8.07 Piąta pora roku
Reżyseria Jerzy Domaradzki
Film fabularny
Rok produkcji 2012
96 min

Podróż dwóch głównych postaci przez cały kraj, to doskonały pretekst do rozliczenia się z realiami współczesnej Polski. To portret Polski po 20 latach demokracji, który ma skłaniać widzów do refleksji nad tym, w jakim kraju żyliśmy "wczoraj", a w jakim będziemy żyć "jutro". Dzięki temu, że nasi bohaterowie przeżyli swoją młodość i dorosłe życie w czasach PRL-u, a sami są w wieku skłaniającym do pierwszych podsumowań, ich percepcja jest jeszcze bardziej wyostrzona i wyczulona na wiele niuansów.

15.07 Mocna kawa wcale nie jest taka zła
Reżyseria Aleksander Pietrzak
Etiuda szkolna
Rok produkcji 2014
49 min

Jacek nie widział swojego syna przez 18 lat. Niespodziewanie syn pojawia się z wizytą u ojca na wsi. Film opowiada historię dwóch mężczyzn, którzy są zbyt uparci, aby się pogodzić i powiedzieć sobie co czują. W uzyskaniu zgody pomaga im żywiołowa kobieta, która od kilku lat żyje z Jackiem, oraz pewien mały chłopiec.

22.07 Pod mocnym aniołem
Reżyseria Wojciech Smarzowski
Film fabularny
Rok produkcji 2014
105 min

Jerzy jest pisarzem i nałogowym alkoholikiem. Poznajemy go w momencie, w którym uwierzył, że może wygrać z nałogiem. Zakochuje się w młodej dziewczynie i wreszcie czuje, że ma po co i dla kogo żyć. Jednak nie wytrzymuje długo. Pewnego dnia Jerzy idzie prosto do baru Pod Mocnym Aniołem, gdzie zaczyna picie. Potem kupuje alkohol w nocnym, wraca do swojego mieszkania i pije dalej. Bez końca. Trafia na oddział intensywnej terapii i po raz kolejny zostaje skierowany na kilkudniowy odwyk, gdzie spotyka doktora Granadę, personel i innych pacjentów, którzy tworzą barwną galerię postaci. Jedną z metod leczenia jest czytanie spisanych wcześniej opowieści, z czasów kiedy się piło. Swoje historie, zabawne i niekiedy wstrząsające, opowiedzą: reżyser, kierowca TIR-a, inżynier, farmaceutka, robotnik, fryzjerka i inni.
„Pod Mocnym Aniołem” to opowieść o powolnym upadku człowieka spętanego nałogiem, niełatwej, momentami tragicznej walce o przetrwanie, zwątpieniu, nadziei, kolejnym upadku, wielkiej determinacji, aż po światełko w tunelu w postaci odwzajemnionej miłości do kobiety, która jest ostatnią szansą na powrót do normalności i wyzwolenie się z potwornej choroby.

29.07 Wino truskawkowe
Reżyseria Dariusz Jabłoński
Film fabularny
Rok produkcji 2007
107 min

Do położonego przy słowackiej granicy miasteczka Żłobiska przyjeżdża trzydziestoletni Andrzej, policjant z Warszawy. Ma nadzieję zacząć tu nowe życie i zapomnieć o starym, którego finałem była utrata żony i córki. W miejscowym komisariacie pracuje od lat tylko jeden stróż prawa z nostalgią, podobnie jak większość mieszkańców, wspominający czasy PRL - u i wszechobecnych PGR - ów. Andrzej, chcąc nie chcąc, wchodzi więc w rolę piątego koła u wozu, gdyż przestępczość w Żłobiskach prawie nie istnieje, jeśli nie liczyć pijackich awantur w knajpie i nielegalnego wyrębu drzewa na opał. Dlatego głównym zadaniem nowego policjanta staje się patrolowanie okolicy na służbowym, rozlatującym się rowerze. Z biegiem czasu Andrzej lepiej poznaje lokalnych mieszkańców i ich ulubioną rozrywkę: gromadne lub samotne popijanie lokalnego napitku pod nazwą wino truskawkowe. W oko wpada mu też miejscowa piękność Słowaczka Lubica, kokietująca połowę miasteczka miłośniczka tańca, żyjąca jakby we własnym, nie zawsze respektującym miejscowe obyczaje, świecie. Dziewczynie również najwyraźniej podoba się nowo przybyły, gdyż już przy pierwszej okazji między nią a Andrzejem dochodzi do zbliżenia. Związek nie nabiera jednak cech trwałości, ponieważ Lubica niedługo później wychodzi za Edka, gruboskórnego dorobkiewicza i właściciela kilku okolicznych biznesów. Andrzej nie ma jednak czasu na rozpamiętywanie zawodu miłosnego, gdyż w miasteczku zostaje popełnione morderstwo.

WAKACJE Z BAJKAMI

3.07 Eonin w krainie syren. Legendy irlandzkie
Na skraju lata, w wigilię Beltaine, miedzy wschodem a zachodem księżyca otwierają  się w Irlandii morze i jeziora, stając się wrotami prowadzącymi do Podwodnej Krainy. Tylko ci, którzy noszą w sercach odwagę i na dodatek dobrze znają się na muzyce zdołają przekonać do siebie jej mieszkańców: syreny, wodnych ludzi i mądre ryby. Wtedy mogą liczyć na ich pomoc i wrócić do domu z tym, czego szukają.
Legendy irlandzkie w wykonaniu Jarka Kaczmarka – opowiadanie i  zespołu Macalla Trio: Małgorzata Mycek – śpiew, instrumenty perkusyjne;  Tomasz Biela – gitara akustyczna, śpiew.

10.07 Trzej Muszkieterowie
Brawurowa historia czterech przyjaciół/muszkieterowie zostaną  wybrani z widowni.  Na dworze Ludwika XIII chce rządzić kardynał Richelieu. Wymyśla wraz z przebiegłą Milady plan przejęcia władzy. Muszkieterowie z d’Artagnanem udaremniają ich złe zamiary walcząc z żołnierzami kardynała. Klejnoty, które były przyczyną całego zamieszania  zostają odzyskane i na wielkim balu /balet królewski wybrany z widowni odtańczy tryumfalny taniec/ królowa Francji wystąpi  w cudownych diamentach  u boku króla Ludwika XIII
Siła przyjaźni i odwaga,  a także umiejętności walki na szpady będą doprowadzać widownię do niesamowitych emocji.
Teatr Wariacja

17.07 Czarodziejska piłka
Opowieści dla małych i dużych w konwencji radiowych transmisji z czasów, gdy przed radioodbiornikami zbierały się całe rodziny, gdy słowa komentatora miały moc  przenoszenia słuchaczy na magiczne areny sportowych wydarzeń.
Posłuchajcie opowieści o mitycznych początkach gry w piłkę nożną – wśród południowoamerykańskich Indian, wśród Rzymian i Celtów, w krajobrazie średniowiecznych wiosek i na placach renesansowej Florencji.
Przenieśmy się na współczesne stadiony, by przeżyć legendarne mecze, których  przebieg splecie się z bajkami, bohaterowie stadionów spotkają się  postaciami z mitów i baśni. A naszą retro-transmisję rozpoczniemy od legendarnego meczu Polska – Brazylia na mistrzostwach świata we Francji w 1938 roku… Opowiada i żongluje słowami (a czasem i piłką) Jarek Kaczmarek.

24.07 WYPRAWA ODYSA 
Jest oparta na historii morskiej podróży Odysa.
Będą tu kwiaty lotosu, syreny, nawet wielki Cyklop. Dzieci uczestniczą w przedstawieniu poruszając wielkie fale. Animując syreny. Odys płynie od wyspy do wyspy, na których spotykają go niesamowite przygody. Na wielkich materiach, zaczepionych na kijach jak żagle namalowane są postaci tej morskiej wędrówki. Mało słów , dużo ruchu i pięknych obrazów, tworzonych wspólnie z dziećmi.
Teatr Wariacja

31.07 Opowieści z tykwy wzięte - bajki afrykańskie
Afrykańskie bajki o ludziach i zwierzętach, historie zasłyszane od afrykańskich opowiadaczy. O sprytnym pająku Anansi, który przyniósł ludziom opowieści; hienie, zającu i drzewie, które mówi; o końcu świata pod drzewem mango...
Integralną częścią opowieści jest muzyka grana na tradycyjnych afrykańskich instrumentach, takich jak balafon, ngoni, djembe.
Opowiada: Jarek Kaczmarek (Grupa Studnia O); muzyka: Gwidon Cybulski - balafon, ngoni, djembe.

 

KONCERTY LETNIE

3.07 Beata Czernecka z zespołem muzyków Piwnicy pod Baranami - koncert piosenek jidysz
Beata Czernecka – wokal, Kamila Owsianików – flet, Tomasz Kmiecik – fortepian, Michał Półtorak – skrzypce.
Obcowanie z muzyką, poezją, kulturą oraz religią żydowską oraz śpiewanie recitali w języku jidisz to kierunek zainteresowań artystycznych Beaty Czerneckiej. Daje to jej sposobność prezentowania pełni możliwości wokalnych, dramatycznych i interpretacyjnych. W żydowskim koncertowaniu spełnia się dynamiczna osobowość wokalistki i odnajduje niepowtarzalny, mistyczny wyraz…

10.07 Dorota Ślęzak z zespołem muzyków Piwnicy pod Baranami – „Szpan i luz”
Dorota Ślęzak – wokal, Józef Michalik – bas, Michał Chytrzyński – skrzypce, Tomasz Kmiecik – fortepian, Jerzy Odrowąż Wysocki – gitara klasyczna
Piwnica pod Baranami to najlepsza definicja twórczości Doroty Ślęzak - artystka jest wierna wypracowanej przez ten najpopularniejszy kabaret literacki konwencji artystycznej. Jak sama powtarza, największą wagę ma dla niej słowo i to jemu podporządkowuje oszczędną oprawę muzyczną.

17.07 Wojciech Gogolewski Trio – „Medytacje wiejskiego listonosza jazzowego”
Wojciech Gogolewski – fortepian, Paweł Pańta – kontrabas, gitara basowa, Adam Lewandowski – perkusja, cajon. Repertuar zespołu Skaldowie zaaranżowany na klasyczne jazzowe trio.
www.skaldowienajazzowo.pl

24.07 Trio Gut/Machowska/Kopietz – „Nowa muzyka żydowska” 
w wykonaniu zespołu w składzie: Piotr Kopietz - akordeon, bandoneon, Anna Gut - klarnet, Gabriela Machowska-Kopietz - fortepian.
Szeroko pojęta, żydowska tradycja muzyczna inspirowała i wciąż inspiruje kompozytorów oraz muzyków wywodzących się z różnych stylów muzycznych, a jej bogactwo, różnorodność i niezaprzeczalny urok zjednują sobie rzesze słuchaczy na całym świecie. Wszystko to skłoniło Trio Gut/Machowska/Kopietz do zagłębienia się w ten niezwykły muzyczny świat i dokonania subiektywnej selekcji nowej muzyki żydowskiej. Na repertuar zespołu składają się utwory twórców pochodzenia żydowskiego, należące do nurtu muzyki klasycznej i rozrywkowej, utwory inspirowane kulturą żydowską oraz autorskie aranżacje muzyki klezmerskiej.

31.07 Danuta Stankiewicz „Warszawo ma”
Koncert „Warszawo ma“ to widowisko słowno-muzyczne, oparte na twórczości polskich artystów pochodzenia żydowskiego tworzących w Warszawie (lub o Warszawie) przed, w czasie i po wojnie. Interpretatorką piosenek jest Danuta Stankiewicz (pseud. art. DANQA), absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fr. Chopina w Warszawie, której akompaniuje zespół klezmerski Tomasza Krezymona. Całość przedsięwzięcia artystycznego dopełniają efekty audiowizualne, będące kontynuacją 10-minutowego filmu o żydowskiej przedwojennej Warszawie.

 • -

Pan Kalafior w MBP

Na biegun w wakacje? Co to za pomysł? No może chwilami jest nam za gorąco, ale ratujemy się kąpielą w morzu lub w jeziorze, dużą porcją lodów, możemy zakopać się w piasku, ale żeby od razu na biegun? Pan profesor kalafior (bo to jego sprawka!) będzie musiał nam to wyjaśnić! 27 lipca 2016r. o godz. 11.00 i 12.00 w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

 • -

Mińszczanie śpiewają (nie)zakazane piosenki

 • -

Piknik kulturalno-sportowy na tarasie MDK

 • -

Otwarcie stałej ekspozycji prac Rajmunda Giersza

Od trzech lat w MDK Mińsk Mazowiecki staramy się konsekwentnie realizować ideę przywracania pamięci o postaciach historycznych, które bywały w Mińsku Mazowieckim, mają związek z miastem. Są to znane osoby ze świata sztuki, polityki, literatury.

Uznaliśmy, że nie możemy przejść obojętnie obok wybitnego mińskiego malarza - Rajmunda Giersza.

Artysta urodził się w roku 1937 w Mińsku Mazowieckim.
Współpracując i wymieniając doświadczenia z profesorami wyższych szkół artystycznych w Polsce i innymi artystami na świecie rozwijał swój talent malarski.
Za pomocą symbolicznych postaci ludzkich, którymi posługuje się w swoim charakterystycznym malarstwie, wyraża zauroczenia, lęki, obsesje i skojarzenia, przekłada to na dokonania w sztuce.

Malarstwo Giersza otwiera nowe, inne możliwości postrzegania naszego życia.
Dokonania tego artysty zostawiają w nas piętno, zmieniają, dają początek prądom, które do tej pory w nas nie istniały.

Zapraszamy na otwarcie stałej ekspozycji prac artysty, które będzie można oglądać w MDK Mińsk Mazowiecki od 3 sierpnia.  Wernisaż wystawy - 3.08 o godz. 19:00. 

 • -

Gitarowy Power

29 lipca, zapraszamy młodzież do biblioteki na jazzowo – bluesowe granie! Znakomici muzycy: Krzysztof Woliński, Mirosław Wiśniewski i Grzegorz Grzyb, tworzący grupę Power Trio, poprowadzą muzyczne warsztaty pod nazwą „GITAROWY POWER”. Jeśli grasz na gitarze, perkusji, bądź basie i chcesz doskonalić swoje umiejętności pod okiem znanych muzyków, zapraszamy do wspólnego jammowania! Pierwsza część zajęć przewiduje trzy dwugodzinne sety: 10:00 – 12:00, 12:00 – 14:00, 14:00 – 16:00. Po przerwie, o godzinie 17:00 uczestnicy stworzą w ramach zajęć zespół jazzowy, a o godzinie 18:00 będą mogli zaprezentować zdobyte umiejętności podczas wspólnego koncertu. Zgłoszenia i więcej informacji: gryz.jerzy@wp.pl

 • -

150 lat kolei żelaznej - wystawa w MZM

 • -

Obchody 96. Rocznicy Bitwy Warszawskiej

 • -

Koncert Hope Singers w Mińsku Mazowieckim

Zapraszamy na koncert Hope Singers w Mińsku Mazowieckim w dniu 5 sierpnia o godz. 18.00 w Szkoła Podstawowej nr 6 im. Henryka Sienkiewicza przy ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego 1.

Koncerty chóru menonitów Hope Singers poza aspektem duchowym są również wyjątkowym wydarzeniem artystycznym. Co dwa lata chórzyści ze Stanów Zjednoczonych i Kanady przyjeżdżają do Polski, koncertując w kilku miastach pod batutą Lloyda Kaufmana – kompozytora i dyrygenta. Organizatorem koncertów w Polsce jest Fundacja Dziedzictwo z Mińska Mazowieckiego.

Hope Singers jest jednym z bardziej niezwykłych chórów, jaki możemy usłyszeć w Polsce. Członkowie chóru nie ćwiczą razem jako zespół. Tylko część osób śpiewa na stałe, za każdym razem większość uczestników tournée to nowe osoby. Śpiewacy pochodzą z różnych stron Stanów Zjednoczonych i Kanady, a czasem także z krajów europejskich. Zgłaszają się do udziału lub są wybierani na podstawie osobistych kwalifikacji muzycznych. Repertuar chóru jest bardzo różnorodny. Poza utworami kompozytorów klasycznych, są także tradycyjne hymny religijne z różnych krajów, pieśni negro spirituals/gospel, a nawet śpiewy afrykańskie. Utwory śpiewane są w różnych językach, głównie w języku angielskim, ale również w polskim.

 • -

3. Miński Dzień Rodziny - Rodzinny Piknik Kulturalny "Mleczne Skrzaty"

15 sierpnia 2016 r. 

Początek godz. 12.30

godz. 12:45 – animacje „Spotkanie z piratami”
godz. 14:00 – spektakl „Franio Niejadek”
godz. 15:00 – animacje „Akademia Pana Plamy”
godz. 16:00 – spektakl „Wielka ucieczka”
godz. 17:00 – Dyskoteka 
godz. 18.00 Koncert dla dzieci Teatr Malucha Cztery pory roku
godz. 20.00 Koncert Dawida Kwiatkowskiego 


3 Miński Dzień Rodziny
od godz. 13.00 rejestracja rodzinnych drużyn
13.00-16.00 rodzinne konkurencje 
godz. 15.00 pierwsze losowanie nagród
godz. 17.00 drugie losowanie nagród

Ponadto w programie
Pokazy: Klubu Walki Grappler i Akademii Stuk Walki Mińskiego Centrum Taekwon-do Tradycyjnego
Międzykulturowe przygody z Fundacją EBU 
Bezpłatny wstęp na plenerowe atrakcje pikniku

 • -

Sierpień z MDK

 • -

Zapisy na Orientiadę ruszyły

Ruszyły zapisy do I edycji Długodystansowej Imprezy na Orientację w Powiecie Mińskim - Orientiada. Każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż przygotowaliśmy Trasy marszowe na 25km i 50 km w tym również dwie trasy rekreacyjne 5km i 11km oraz oczywiście będzie trasa rowerowa 50 km. Ponadto będzie super atmosfera, niespodzianki dla uczestników imprezy! Baza zawodów będzie zlokalizowana w ZSZ nr 2 im. Powstańców Warszawy w Mińsku Mazowieckim.

Szczegóły w załączonym Regulaminie Imprezy! 

Zapraszamy do przekazywania informacji i oczywiście do zapisów!!!

http://orienteering.waw.pl/pl/entry/team/407

http://orienteering.waw.pl/pl/node/3280

 

Organizatorzy

 • -

Międzykulturowe warsztaty dla dzieci w sierpniu

 • -

Kontakt

[obiekt mapy]

Urząd Miasta Mińsk Mazowiecki

ul. Konstytucji 3 Maja 1
05-300 Mińsk Mazowiecki

tel. 25 759 53 00, 11; fax: 25 758 40 25
www.minsk-maz.pl
sekretariat@umminskmaz.pl

Stopka strony

Strona powstała w ramach projektu "Poprawa atrakcyjności turystycznej Mińska Mazowieckiego poprzez tworzenie kompleksowej oferty turystyczno-rekreacyjnej"
współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013

 • -
Ułatwienia dostępu        Przeczytaj oświadczenie o dostępności
Rozmiar czcionki
Wersja o wysokim poziomie kontrastu
Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.